Nr. | Dalykas | Pavardė, vardas | Kvalifikacinė kategorija | Kabineto nr. | Auklėjamoji klasė |
1 | Anglų k. | Aleksandravičienė Rasa | vyr. mokytoja | 009 | 6b |
2 | Anglų k. | Černiauskienė Eglė | vyr. mokytoja | 203/210 | 6d |
3 | Anglų k. | Galdikienė Zita – Ona | vyr. mokytoja | 216 | |
4 | Anglų k. | Usavičienė Irena | vyr. mokytoja | 213 | 8a / 8b |
5 | Anglų k. | Cesiulis Naurius | mokytojas | III a. 20 | |
6 | Anglų k. / Vokiečių k. | Jasikevičius Arūnas | vyr. mokytojas | 104/219 | 7d |
7 | Biologija | Malmigė Simona | mokytoja | 201 | |
8 | Chemija | Reklaitis Jonas | mokytojas | 201 | |
9 | Dailė | Sonata Vasyliūtė Čepukėnienė | mokytoja | 217 | |
10 | Etika | Radzevičienė Solveiga | mokytoja | 133 | |
11 | Tikyba | Deveikienė Laima | vyr. mokytoja | III a. 21 | |
12 | Fizika | Purlys Mindaugas | mokytojas | 201 | |
13 | Geografija | Česnulevičius Justas | mokytojas | 214 | 8e |
14 | Informacinės technologijos | Bagočienė Snieguolė | ekspertė | 007/224 | 5a |
15 | Informacinės technologijos | Jurčik Anželika | mokytoja | 225 | |
16 | Istorija | Gervetauskaitė Edita | metodininkė | 006 | 7b |
17 | Fizinis ugdymas | Anskaitis Rytis | vyr. mokytojas | 119/217 | 7c |
18 | Fizinis ugdymas | Cicėnienė Jūratė | mokytoja | 119 | |
19 | Lietuvių k. | Eglė Bernatavičienė | mokytoja | 211 | 5d |
20 | Lietuvių k. | Gikienė Audronė | vyr. mokytoja | 224 | |
21 | Lietuvių k. | Krukonienė Aušra | metodininkė | 213 | |
22 | Lietuvių k. | Ribačiauskienė Sandra | vyr. mokytoja | 123/217 | |
23 | Matematika | Bruzgienė Violeta | mokytoja | 210 | |
24 | Matematika | Bernotienė Ilona | vyr. mokytoja | 219 | |
25 | Matematika | Tribulskienė Aleksandra | vyr. mokytoja | 210 | |
26 | Matematika | Mameniškienė Asta | vyr. mokytoja | 228 | 7a |
27 | Muzika | Matevičius Robertas | mokytojas | 123 | |
28 | Muzika | Strazdė Monika | mokytoja | 020/201 | 5b |
29 | Pradinių klasių mokytoja | Bazarienė Jolanta | vyr. mokytoja | 102 | 4a |
30 | Pradinių klasių mokytoja | Bulikienė Rasa | metodininkė | 111 | 1b |
31 | Pradinių klasių mokytoja | Cesiulienė Junita | vyr. mokytoja | 206 | 2b |
32 | Pradinių klasių mokytoja | Gedminaitė Ramunė | vyr. mokytoja | 129 | 1c |
33 | Pradinių klasių mokytoja | Grigaliūnienė Aurima | mokytoja | 207 | 2d |
34 | Pradinių klasių mokytoja | Juozėnienė Irmutė | vyr. mokytoja | 209 | 2c |
35 | Pradinių klasių mokytoja | Klimavičienė Dalia | vyr. mokytoja | 106 | 4b |
36 | Pradinių klasių mokytoja | Podleckaja Inga | mokytoja | 110 | 3c |
37 | Pradinių klasių mokytoja | Matijošienė Laimutė | vyr. mokytoja | 107 | 1a |
38 | Pradinių klasių mokytoja | Rusteikė Nijolė | metodininkė | 109 | 2a |
39 | Pradinių klasių mokytoja | Sasnauskienė Vaida | metodininkė | 208 | 4c |
40 | Pradinių klasių mokytoja | Tunaitytė Alma | vyr. mokytoja | 108 | 3b |
41 | Pradinių klasių mokytoja | Valeikienė Aušra | vyr. mokytoja | 105 | 3a |
42 | Rusų k. | Balciul Julija | vyr. mokytoja | 229 | 6a |
43 | Šokis | Rutkauskienė Reda | mokytoja | 001 | |
44 | Technologijos | Jaruševičiūtė Vida | ekspertė | 004 | 6c |
45 | Technologijos | Petrauskienė Virginija | mokytoja | 003 | |
46 | Žmogaus sauga | Vaičelienė Raimonda | mokytoja | 003 | 8c / 8d |
47 | Žmogaus sauga | Gintarė Latakė | mokytoja | 123 | 5c |
Dalykų mokytojai
- Pradinis
- Struktūra ir kontaktai
- Dalykų mokytojai